Konsultacje

Działamy globalnie. Usługi dla osób mieszkających również poza terenem Polski:

Media głoszą, że co 4 Polak mieszka za granicą. W każdym innym państwie jest, co najmniej jeden Polak. Według GUS ponad 20 milionów osób narodowości polskiej mieszka za granicą na skutek blisko 200 lat emigracji, stanowi łącznie naród przeszło 50-cio milionowy. Z całej populacji ponad 2 miliony Polaków przebywa obecnie na terenie całej Europy od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, a Polacy mieszkają w każdym państwie starego kontynentu. Pod tym względem w Wielkiej Brytanii i Irlandii jesteśmy w pierwszej dziesiątce krajów! Praktycznie żadne statystyki nie są w stanie opublikować dokładnych numerów.

Coraz liczniej przedstawiciele Polonii prowadzą za granicą własne działalności gospodarcze. Wobec powyższego potrzebujący różnego ty6pu usług w języku polskim, tak medycznych jak i psychologicznych oraz w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i szkolenia zawodowego pracowników.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, od wielu lat prowadzę konsultacje indywidualne online dla osób prywatnych bądź z biznesu oraz dla współpracujących zespołów, tak w Polsce jak i na całym świecie, np. w Australii, Japonii, Kanadzie i USA. Współpracuję z Polonią zamieszkującą odległe rejony globu. Jestem autorką oraz wydawcą 11 audiobooków oraz 5 książek, a także licznych artykułów publikowanych w czasopismach popularno-naukowych oraz stricte naukowych. Ponad to odwiedziłam 48 krajów na 5 kontynentach.

Pomagam osobom, organizacjom, instytucjom i firmom, osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi komunikacyjnych w wielu obszarach biznesu, jak również i życia osobistego:

– rozwiązywanie konfliktów;

– mediacji i negocjacji w biznesie i w rodzinie;

– transformacja komunikacji w relacjach;

– biznes MLM jako biznes relacji;

– sprzedaż i marketing;

– samorealizacja i budowanie własnej marki;

– konwergencja mediów, cyfryzacja działalności i media społecznościowe;

– terapia uzależnień w przestrzeni substancji uzależniających oraz w przestrzeni emocji w życiu realnym oraz wirtualnym;

– zdrowie, wellness i dobrostan;

– przywództwo, zarządzanie i przemówienia publiczne;

– wartości i sondowanie potrzeb klienta;

– pobudzanie kreatywności i twórczości w zespole i indywidualnie;

– praca nad emocjami i zarządzanie nimi;

– zarządzanie sobą w czasie;

– terapia uzależnień w 12 krokach.

Celem współpracy jest dostarczenie dodatkowych kompetencji i wiedzy z zakresu zarządzania sobą w czasie, swoimi emocjami, relacjami w życiu prywatnym bądź w pracy, jak również zarządzanie projektami i biznesem w dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników. Obszar tematyczny poruszanych zagadnień dotyczy innowacyjnych myślenia, postrzegania i pobudzania kreatywności. Przekazywana wiedza może się przyczynić do poprawy pozycji konkurencyjnej biznesu, wdrożenia zmian w funkcjonowaniu firmy, co w efekcie podniesie wartość przedsiębiorstwa.

Jeżeli należysz do osób przedsiębiorczych, które chcą być na czasie z trendami i szukają efektywnych rozwiązań na swój rozwój indywidualny oraz w biznesie, zapraszam Cię do współpracy i kontaktu.

pl Polish