MEDIACJE I NEGOCJACJE

Czy wiesz, czym różnią się mediacje i negocjacje?

Czy bywasz czasem świadkiem sporu i nie wiesz jak możesz go rozwiązać?

Czy chcąc zmotywować pracownika powiedziałeś o parę słów za dużo, czym de facto osłabiłeś jego motywację?

Czy zdarzyło Ci się, że po prostu nie wiedziałeś, jak wesprzeć drugą osobę?

Czy w trakcie negocjacji poczułeś się zestresowany, bo choć miałeś dobre intencje i tak rozmowa powoli zamieniała się w bitwę, w której przegrani byli po obu stronach?

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek powiedzieć żonie cudowny komplement, co spowodowało, że wyszła z pokoju trzaskając z hukiem drzwiami?

Czy ty kobieto, powiedziałaś do męża zdanie, które sprawiło, że „zamilkł na parę godzin a może nawet parę dni?

Czy miałeś kłopot ze zwróceniem komuś uwagi na niewłaściwe działanie, brak działania lub niedotrzymanie zobowiązania?

A może stanąłeś przed potrzebą radykalnej zmiany paradygmatu w organizacji i nie miałeś narzędzi, by tę zmianę przeprowadzić systemowo?

Już nie musisz poświęcać własnego interesu, aby druga strona była zadowolona, nie musisz „ograć” drugiej strony, by osiągnąć cel.

Od teraz możesz nauczyć się, jak uzdrawiać związki na co dzień, negocjować tak, by wszyscy byli usatysfakcjonowani i wygrywali, swobodnie przeprowadzać trudne rozmowy i transformować konflikty w dobre relacje.

Mówi się, że są cztery możliwości: Wygrana-Wygrana, Wygrana-Przegrana, Przegrana-Wygrana i Przegrana-Przegrana. Problem w tym, że strona przegrana, często będzie chciała wziąć odwet i nie spocznie, aż strona przeciwna także nie przegra. Zatem w rzeczywistości pozostają tylko dwie możliwości: Przegrana-Przegrana i Wygrana-Wygrana. Która w nich jest korzystniejsza dla obu stron?

Metoda Transformacja Komunikacji Interpersonalnej (Transformation of Interpersonal Communication), przedstawia niezwykle przyjazny model rozwiązywania konfliktów. Okazuje się, że rozwiązywanie konfliktów to tylko jeden z elementów tego fantastycznego szkolenia, ponieważ ono transformuje całe nasze życie i spojrzenie na wiele spraw, które już nam się przydarzyły, jak też zmienia to, co możemy zrobić tu i teraz dla przyszłości. Udział w szkoleniu oraz w warsztacie dla osób indywidualnych oraz dla trenerów, menadżerów i kadry kierowniczej, zmienia spojrzenie na relacje i język komunikacji. Każdy znajdzie w nim coś cennego dla siebie, co zapadnie w podświadomość do tego stopnia, że od tej pory nie będzie już taki sam, jak „w dniu wczorajszym”. Szkolenie dotyczące transformacji komunikacji interpersonalnej + warsztat, uświadamia, w jakie pułapki komunikacyjne możemy nieświadomie wejść tworząc bariery komunikacyjne z rozmówcą i jak ich unikać. Jednocześnie przekazuje najcenniejsze sekrety, które można zamienić w bezcenne umiejętności, tworząc nowe użyteczne nawyki w zachowaniu, podczas budowania silnych, zdrowych i przyjaznych relacji.

Czy trening z Transformacji Komunikacji Interpersonalnej jest właśnie dla Ciebie?

pl Polish