Oczyszczanie organizmu cz. 1

Share

„Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów.”

Opis

Audiobook „Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów”  (ODCHUDZANIE, Cz. I ), omawia przyczyny zanieczyszczenia organizmu szkodliwymi składnikami i i opisuje zasady działania organizmu, będące podstawą procesu detoksykacji z toksyn. Audiobook mówi o odżywianiu i podstawowych przyczynach nadwagi oraz otyłości oraz informuje, jak w bezpieczny sposób, można sobie z nimi poradzić. Jest on przeznaczony dla osób, które szukają skutecznych i naturalnych metod detoksykacji bez stosowania głodówki czy innych wyrzeczeń, czyli, jak w prosty sposób pozbyć się nadmiaru masy ciała i poprawić stan swojego zdrowia.

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu da Ci świadomość kierunku, w którym należy podążać, na czym się skupić i gdzie szukać przyczyn swojej nadwagi. Znając swoje słabości, teraz już świadomie można poszukać najlepszych rozwiązań, zamienić je na wyzwania i określić cel – właściwa masa ciała i Sywetka FIT!

Czy wiesz, jak rozwiązać ten problem poprzez świadomy detoks organizmu, udrożnienie głównych kanałów wydalniczych i zmniejszenie kwasicy metabolicznej swojego ciała?

Jednym słowem, poprzez procesy oczyszczania, poprawienie metabolizmu i codzienne stosowanie najważniejszych składników pokarmowych wraz z systematyczną pracą nad sobą, masz szansę zdobycia świadomości, jakie są przyczyny otyłości oraz decydowania o zmianach swoich nieużytecznych przekonań i nawyków na takie, które pozwolą Ci osiągnąć i utrzymać prawidłową masę ciała oraz zdrowie, na długie lata swojego życia.

Jeśli pragniesz oczyścić organizm, a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy i chcesz na długo utrzymać efekt zgrabnej oraz zdrowej sylwetki – ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.

You may also like...