Odejść czy pozostać w związku?

Share

„Odejść czy pozostać w związku partnerskim? Konflikty w relacjach międzyludzkich i skuteczne sposoby ich rozwiązywania.”

Odejść czy pozostać w związku partnerskim?  – oto jest pytanie. Konflikty w relacjach międzyludzkich i skuteczne sposoby ich rozwiązywania.

Celem jest porozumienie, ugoda, spokój i szczęście teraz, i w przyszłości. Ten audiobook pozwala na refleksję nad tym, czy to już koniec i nic się nie da zrobić, aby uzdrowić związek, czy warto jeszcze popracować nad sobą i uzdrowić relacje. Daje możliwość spojrzenia na wiele spraw z innej perspektywy oraz zrozumienia pewnych schematów i uświadomienie sobie konfliktów wewnętrznych, takich jak nieuzdrowione urazy z wczesnego dzieciństwa. To ważny krok do uzdrowienia związku. Dowiesz się, co daje ci sztuka negocjacji i możliwość skorzystania z mediacji, z sesji coachingowych oraz co mogą wnieść w Twoje życie specjalistyczne szkolenia i warsztaty dla par i rodzin. Wiele fragmentów tego audiobooka podsiada podkład muzyczny, co ma na celu zadziałanie terapeutyczne i poprawę nastroju oraz samopoczucia. Warto nauczyć się zrzucać plecak negatywnych emocji i częściej popatrzeć oczami serca. To nauka skutecznego rozwiązywania konfliktów w relacjach międzyludzkich.

 Czy wiesz jak ważna jest umiejętność wzajemnego wybaczania, samodzielność i branie odpowiedzialności za swoje czyny i emocje? Mowa będzie również o zranieniach i o działaniu wewnętrznych urazów z dzieciństwa, o „upiorach” przeszłości i konfliktach wewnętrznych i zewnętrznych oraz o konsekwencjach, jakie z tego płyną w naszych relacjach. Dowiesz się jak poprzez zmianę ograniczających przekonań i nawyków oraz transformacje języka komunikacji, nauczyć się sztuki perswazji i negocjacji. Dzięki temu nabędziesz większą szansę na uzdrowienie relacji w związku i rodzinie, jak również w życiu społecznym.

You may also like...