Punkt Zerowy Energii Pola Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Cz. 1

Share

„Punkt Zerowy energii pola Kroniki Akaszy” dotyczy obszerniejszego materiału książki „ Kwantowa Moc Uzdrawiania”, które została podzielona na mniejsze części audiobooka. Wśród poruszanych zagadnień rozdziałów, w tej części znalazły się dwa: „Wiedza płynąca z przestrzeni miłości i prawdy”, „Wszyscy jesteśmy polem wibracji Akaszy. Wyjdź z labiryntu schematów” oraz „Informacja płynąca z pola Punku Zerowego Akaszy”.

W dawnych cywilizacjach, przed tysiącami lat, ludzie bez problemu potrafili kontaktować się ze swoim wewnętrznym umysłem, wchodząc w świat zbiorowej wiedzy i mądrości. Kiedy świadomie obserwujemy to, co się dzieje na zewnątrz nas, wielu z nas czuje, że potrzebuje wyciszenia systemu nerwowego, uspokojenia się, skupienia na podstawowych wartościach, jako rodzina, relacje z najbliższymi i praca, aby przetrwać. Aby tak się stało, współczesny człowiek potrzebuje rozwiązać wiele wewnętrznych konfliktów (np. kariera czy rodzina – materializm czy energia duchowa pozytywnych uczuć i emocji), porozumieć się sam ze sobą i od nowa odkryć swoje niekończące się możliwości. Ta droga świadomego rozwoju prowadzi do samorealizacji, samouzdrawianie, szczęścia oraz miłości, którą należy rozpocząć od pracy z uporządkowaniem własnego wnętrza duchowego. Aby osiągnąć dobrostan, potrzebuje wszystko zacząć od siebie i wypracować to w sobie, bez jakiegokolwiek pragnienia zmieniania tego, co na zewnątrz. Kiedy zmieniamy się my sami, następuje również stopniowy proces zmian wszystkiego, co nas otacza. W średniowieczu uważano, iż Punktem Zerowym otaczającej człowieka nicości wszechświata jest wszechobecny Bóg i przypisywano mu cyfrę, „0” czyli STWÓRCA, jako punkt, od którego wszystko się zaczyna.. Tym samym dla człowieka przypisano cyfrę „1” znaczącą „JA” obecny tu i teraz.

„Od czego zacząć” przygodę z rozwojem osobistym w zakresie pracy z energią?

Nie ma jednej drogi na skróty. Potrzebne jest zdobywanie wiedzy na coraz wyższych poziomach świadomości i systematyczna praktyka. Dobrym startem w tej dziedzinie, będzie poznanie tajników łączenia się z energią wszechświata Biblioteki Kroniki Akaszy. Jak twierdził Nikola Tesla, „jeśli chcesz poznać tajemnicę wszechświata, potrzebujesz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”

Kroniki Akaszy to rodzaj wiedzy całego jestestwa ludzkości, niezależnie od czasu jego istnienia, zapisanej w zbiorowej świadomości. Odnaleźć tam możemy wszelkie informacje o karmie, przeznaczeniu, zadaniach, które są wytyczone człowiekowi do przepracowania, podczas jego drogi reinkarnacji w kolejnych wcieleniach. Mając w nie wgląd, jesteśmy w stanie zrozumieć zapisy informacyjne, które są niezbędne do uzdrowienia wielu niezrozumiałych dotąd sytuacji z życia człowieka – z naszego oraz z życia wielu ludzi, którzy poproszą nas o to i dadzą nam na to swoje pozwolenie.

Książka ta jest stworzony z przestrzeni wiedzy wszechświata wszechobecnej wokół nas – wiedzy, do której dostęp może mieć każdy, jeśli tylko nastawi swoją uważność na obserwację i częstotliwość jej odbioru. Chodzi tu o przekroczeniu barier swojej dotychczasowej percepcji trójwymiarowości 3D zwanej „Wyższą nieświadomością”, przejście przez IV Poziom tzw. „Pole Świadomości”, uświadomienie sobie płaszczyzny mentalnej wielu spraw oraz o rozwój duchowy.  To wszystko jest niezbędne, aby dojść do Piątego Poziomu Świadomego „JA” i DOZNAĆ PRZEBUDZENIA SIŁ METAFIZYCZNYCH, odpowiadających polu percepcji 5D. W trakcie dalszego rozwoju, możesz znaleźć się w energii serca uniwersalnej miłości, na poziomie percepcji „Wyższego Ja” 6D, w „Ja Duchowym” i w „Ja Transpersonalnym” – w miejscu najczystszego istnienia „Ja”, które doświadcza. Być może w procesie dalszej praktyki, pewnego dnia dojdziesz do Siódmego Poziomu Świadomości, którym jest „Mistyczne Zjednoczenie”, nazywane tu w skrócie „Jednością”. Nie martw się jednak, gdyż, to zjawisko z zakresu fizyki kwantowej, zostanie dokładniej mówione w kolejnych odcinkach.

Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 1 jest w formie  audiobooka oraz ebooka

SPIS TREŚCI:

Informacja płynąca z pola Punku Zerowego Akaszy

 •     Dedykacja
 •     Podziękowanie
 •     Przedmowa
 •     Wstęp

 Wszyscy jesteśmy polem wibracji Akaszy. Wyjdź z labiryntu schematów

 •       Wewnętrzna Świadomość Obserwatora
 •       Wyjdź z labiryntu stereotypów i schematów
 •       Wszyscy jesteśmy polem wibracji Kroniki Akaszy
 •       Akasza, jako piąty żywioł – Eter
 •       Dla kogo dostępne są Kroniki Akasza?

 Informacja płynąca z pola Punku Zerowego Akaszy.

 •       Spotkania w Wielkiej Bibliotece Kroniki Akaszy
 •       Jak rozwinąć i wzmocnić swoją wewnętrzną energię?
 •       Teoria Przyczyny i Skutku
 •       Prawo Instant Karmy
 •       Prawo Pozwolenia sobie na…
 •       Energetyczne Prawo Wzrostu
 •       Energia Punktu Zerowego w Tachyon i continuum
 •       Prawo Rezonansu, jako Fizyka Cudów
 •       Energetyczne Pole Punktu Zerowego Akaszy
 •       Czego dotyczy informacja z Kroniki Akasza?

You may also like...