Reimprinting. Ostatnie pożegnanie

Share

Reimprinting. Ostatnie pożegnanie.
 Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie.
Mindfulness – trening uważności. cz. 3.

Audiobooki z serii „Mindfulness, czyli trening uważności”, są kolejnymi wykładami nagranymi na żywo podczas lives w 2020 roku. Ich celem było niesienie pomocy osobom cierpiącym, a jednocześnie nie zawsze dobrze rozumianym przez ich lekarza z uwagi na brak widocznych odchyleń w klasycznych badaniach. Ludzie ci w wyniku wielomiesięcznego „narzekania” bądź traumy, często odsyłani byli do psychiatry po leki uspakajające, jednak to nie uzdrawiało w pełni ich dolegliwości duszy ani ciała. Wśród tego typu przypadków znajdują się nawet małe dzieci e sytuacji, kiedy ani leki, ani dieta, ani wizyta u specjalistów dietetyków, psychologów bądź innych terapeutów, nie zawsze przynosiła oczekiwany rezultatów. 

Opublikowane odcinki audiobboków serii  MINDFULNESS – trening uważności”:   

1. CHOROBY PSYCHOSOMATYCZNE. Jak zmienić emocje negatywne na pozytywne i uzdrowić ciało?

2. RÓWNOWAGA EMOCJONALNA. Jak przestać wchodzić w stany depresyjne i umartwiać się?

3. REIMPRINTING. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie.

4. C’EST LA  VIE!  ŻYCIOWA UKŁADANKA.  Wszystko, co się dzieje jest po coś. To, co się wydarza ma głęboki sens.

5. DOBROSTAN. MAGIA MYŚLI I SLÓW. Wewnętrzna moc uzdrawiania. Wpływ energii myśli i słów na kreowanie stanu choroby lub zdrowia w ciele.

 6. RESILIENCE. MOC SPOKOJU I SZCZĘŚCI. Odzyskaj odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, na stres, traumę, depresję I przeciwności losu.

REIMPRINTING jest skuteczną techniką, która poprzez pracę z przeszłymi traumami i podstawowymi przekonaniami danej osobyw bezpieczny sposób umożliwia ich przekształcenie na takie zapisy, które służą dobrostanowi człowieka.  Praca techniką ponownego wprowadzenia w przeszłość, to głęboki proces otwierania się na nowe, przyjazne reakcje emocjonalne, które od tej pory nie są już połączone z traumatycznym wydarzeniem. Zmiana jest trwała i następuje w sposób łagodny i szybki. Przeprogramowanie techniką „spójrz za siebie w tył” jest pomostem między umysłem świadomym i podświadomym. Pomaga poprzez ponowne wyświetlenie w wyobraźni przechowywanych w podświadomości wydarzeń i wdrukowanie związanych z nimi nowych emocji, trwale uzdrowić traumy. Ponieważ nasz mózg nie odróżnia tego, co widzi w rzeczywistości od kreowanej w wyobraźni wizji, dlatego w technice wizualizacji możliwa jest zmiana kwantowych kodów zapisów z osłabiających i ograniczających na wspierające i wzmacniające dla człowieka. W efekcie pracy na poziomie podświadomości, następuje zmiana przeszłości człowieka i jej świadome uzdrowienia. Świadomie pamięta, co go spotkało, ale nie odczuwa już w związku z tym trudnych emocji. Także ciało, po uwolnieniu traumy, otrzymuje inny sygnał z podświadomości i rozpoczyna proces uzdrowienia z chorób psychosomatycznych.

Jedna z chorób łączona z nagłym lub burzliwym rozstaniem, dotyczy Zespołu Złamanego Serca (On “Broken-Heart Syndrome” and the Possibility of Resilience), a jej określenie to TakoTsubo Syndrome (TTS). „TTS polega na nagłym i przejściowym zaburzeniu funkcji skurczowej lewej komory, a w obrazie klinicznym łudząco przypomina zawał” — mówi dr hab. n. med. Miłosz Jaguszewski. TakoTsubo Cardiomyopathy (TTC) to choroba mięśnia sercowego o ostrym charakterze, występująca często w silnym powiązaniu ze stresem emocjonalnym lub fizycznym. Kardiomiopatia takotsubo może przypominać ostry zespół wieńcowy a jej objawami są m.in. silny stres spowodowany strachem i negatywnymi emocjami, ból w klatce piersiowej, duszności, kołatanie serca, nudności, wymioty i omdlenie. Nazwa schorzenia pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego naczynie do połowu ośmiornic. Szczególnie ten rodzaj choroby psychosomatycznej będzie dotyczył ostatniego pożegnania i oczyszczenia się z towarzyszącej temu „ciężkiej i „trudnej” emocji traumy rozstania.

You may also like...